Jazziklubi Philly Joe’s on loodud 2014 a. jaanuaris, et olla Eesti jazzmuusika inkubaatoriks ning tuua muusikud ja kuulajad kokku selle muusika jaoks päriselt sobivas keskkonnas. Laiem eesmärk on toestada rütmimuusika skenet üldiselt, kuid ambitsoon on olla ka interdistsiplinaarne vihmavari kõikidele loomingulistele inimestele.
Viimase kolme tegevusaasta jooksul on klubis toimunud üle 500 muusikasündmuse, sh kontserdid, meistriklassid, töötoad, muusikakino ja paljud erinevad üritustesarjad. Nende raames on meie klubisse sattunud tipmised artistid Eestist ja üle terve ilma.

Aastal 2016. premeeriti Philly Joes’ klubi Jazziedendaja tiitliga.

Meie partneriteks on Eesti Kultuurkapital, G.Otsa nim. Muusikakool, Music Estonia, Tallinna Linn, Eesti Jazzliit, Jazzkaar, Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia, ERHL ja Hasartmängumaksunõukogu.

Me oleme avatud teisipäevast laupäevani kl 17.00-23.00, kuid meil võib olla kontserte iga päev nädalas. Mängime ainult vinüüle, anname muusikutele täieliku vabaduse ja poputame külalisi täiest jõust. Selline üks õige jazziklubi ongi.

 

Piletite eelmüük

Kõikidele meil toimuvatele kontsertidele on võimalik osta pileteid ka eelmüügi korras.


Selleks on vaja teha vaid ülekanne MTÜ Tallinna Jazziklubi arveldusarvele EE262200221059048818 ja lisada selgitus järgneval viisil:


Eesnimi, Perenimi, Kontserdi nimi, (kellaaeg, juhul kui samal päeval annab sama esineja mitu kontserti).
Teie nimi lisatakse uksel olevasse piletiostnute nimekirja, mis garanteerib Teile sissepääsu.