MIDAGI TÄIESTI UUT

Asustame Eesti temaatilise jazziklubi Ameerikasse, Manhattani saarele, maailma kultuurilisemalt laetud piirkonda.

Eesmärk on siduda sobiv ja väärikas muusikakultuur, Eesti riigi sünnipäev ning saavutused, Eesti suurimad väärtused - toit, loodus, nutikus, kunst ja ekspordivõimekus.

Ametliku algusega 01.03.2018 arvestame esialgu u. 18 kuu pikkuse perioodiga (menukuse puhul ei hakka projekti jõuga lõpetama johtuvalt investorite soovist olla osalised pikemaajalises projektis), mil seame 200-le ruutmeetrile üles amorfse ruumi, mis igapäevaselt toimib showroom-restoranina, mida raamistab küllalt tihe jazziprogramm New Yorgis ja lähipiirkonnas tegutsevate muusikutena.

Eriüritustena oleme planeerinud aasta jooksul Eesti muusikute kontserte, raamatute tõlgete esitlusi, moedemonstratsioone, Eesti filmide linastusi kuni mikrofestivalideni, välis-eestlaste initsiatiivil toimuvaid era-üritusi ning klubilisi tegevusi. 


 

holger4_kaupo.jpg

JAZZIKLUBI

Jazziklubi, mis on  loodud  just NYC-i kuulsate Village Vanguard, Birdland ja 55 Bar eeskujul ning on Tallinnas "süüdi" juba enam kui 600 eduka kontserdi toimumises.

Jazz is America's one true original art form.

large_tonutunnel_noa_ttp7634.jpg

RESTORAN

Viime kuu kaupa New York City-sse Eesti tipmised restoranid, nagu Põhjaka, Pädaste, Noa, OKO, Tuljak, Palju Villa ja mitmed teised. Armastus Eesti vastu käib suure tõenäosusega just kõhu ja nende restoranide kaudu.

Food is the largest and oldest social media platform. 

tdh-2.jpg

SHOWROOM

See on harukordne võimalus nii suurtele kui väikestele Eesti ettevõtetele murda Põhja-Ameerika turule olles oma pinnal esindatud Suures Õunas ehk kõikide showroomide unistuste ruutmeetritel.

If you make it there you'll make it anywhere!