Back to All Events

Raimond Mägi Trio feat. Pierre-Marie Lapprand (FRA)

RAIMOND MÄGI TRIO + PIERRE-MARIE LAPPRAND (FRA)

Kirke Karja - klaver
Raimond Mägi - bass
Hans Kurvits - trummid
feat. Pierre-Marie Lapprand - saksofon

Raimond Mägi Trio sai alguse 2016. aastal, plaan oli salvestada lühiajalise projekti jaoks mõni lugu. Stuudios tekkinud muusikaline teineteisemõistmine oli aga nii hea, et trioga tegevuse jätkamine sobis koheselt kõigile ja 2017. aastal ilmus bändi esimene plaat „Rahu“.

Trios mängib klaverit Kirke Karja ning trumme Hans Kurvits. Mõlemad on Eesti jazzimaastikul tuntud läbi erinevate projektide. Lisaks musitseerib bändiga seekord koos prantsuse saksofonist Pierre-Marie Lapprand, kes oma maitseeelistustelt on trio liikmetega samal lainel. Pierre on alati avatud uutele väljakutsetele ja tema taust on stiililiselt mitmekülgne, sisaldades mõjutusi jazzist, eksperimentaalmuusikast ja elektroonilisest
muusikast. Ta on lõpetanud Pariisi Konservatooriumi ja on tegev mitmetes rahvusvahelist tunnustust saanud jazziprojektides. Tuleval kontserdil on kuulda ainult uut Raimond Mägi loomingut, kuid komponeerides on arvestatud, et lisaks triole annab värvi ka Pierre’i ekspressiivne tenorsaksofon.

Kuulamiseks:
Raimond Mägi album "Rahu" https://soundcloud.com/

https://m.youtube.com/watch?v=HeUdPg9vFO0

****

// Klubi avatud kell 19.00, kontsert algab kell 20.00

🎟 Piletid Ticketeri eelmüügist hinnaga 10€, kohapeal alates tund enne algust 12€.

Kõigile Club One kliendiprogrammi liikmetele kaks piletit ühe hinnaga! Pileteid saab osta alates tund enne kontserdi algust Club One kaardi alusel.

Müügil toetajapiletid hinnaga 25€, millega toetad Eesti jazzikultuuri, Philly Joe's tänab! Pilet tagab sissepääsu ning istekoha kontserdil, broneering kehtib kuni 10 minutit enne sündmuse algust.

// Club open at 19.00, concerts starts at 20.00

🎟 Pre-sale tickets from Ticketer 10€, at the door an hour before the show 12€.

Special offer for Club One members! Get two tickets for the price of one. Tickets will be sold at the door an hour before the show.

Support Estonian jazz and Philly Joe's with the special 25€ ticket. Supporter ticket grants entrance and seated place at the concert, seat reservation ends 10 minutes before the start of the show.

Earlier Event: August 23
Alfa Collective